Admin

Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 710

Skąd: Koźminek

PostWysłany: Sob 16:08, 14 Paź 2006    Temat postu: Premiership,Primera Divison ,Serie A, Bundesliga itp.

Piszemy o wszystkim co zwiążane z następującymi ligami Premiership,Primera Divison ,Serie A, Bundesliga itp.

Admin

Posty: 710

PostWysłany: Nie 13:33, 22 Paź 2006    Temat postu:

Liga angielska - 9. kolejka:

21.10 (sobota)

Chelsea Londyn - Portsmouth 2:1
Andrij Szewczenko (55), Michael Ballack (57) - Benjamin Mwaruwari (69)

Wigan Athletic - Manchester City 4:0
Emile Heskey (2), Richard Dunne (4-sam.), Henry Camara (65), Luis Antonio Valencia (67)

Charlton Athletic - Watford FC 0:0

Everton - Sheffield Utd 2:0
Mikel Arteta (13), James Beattie (33-k.)

Aston Villa - Fulham 1:1
Gareth Barry (26-samob.) - Moritz Volz (45+1)

Szewa znów strzela tym razem strzelił jednego a jego Chelsea wygrała z Porstmouth
2 : 1

Admin

Posty: 710

PostWysłany: Nie 13:36, 22 Paź 2006    Temat postu:

ŻURAW się przebudził

Maciej Żurawski zdobył bramkę dla Celticu Glasgow w wygranym przez ten zespół 2:1 meczu z Motherwell w 11. kolejce piłkarskiej ligi Szkocji.

Początkowo źródła agencyjne i internetowe donosiły o dwóch golach polskiego napastnika, ale potem okazało się, iż Żurawski pokonał bramkarza rywali w 66. minucie, natomiast pierwsze trafienie dla Celticu w 16. minucie było strzałem samobójczym Stephena Craigana.
wp.pl

Admin

Posty: 710

PostWysłany: Pon 15:12, 23 Paź 2006    Temat postu:

153 GRAN DERBY dla Realu !!
Real Madryt - FC Barcelona 2:0 (1:0)

Bramki: Raul (2), Ruud van Nistelrooy (50).

Widzów: 65 tysięcy. Sędziował: Alfonso Pérez Burrull.

Real Madryt: Casillas - Sergio Ramos, Helguera, Cannavaro, Roberto Carlos - Raúl, Emerson, Diarra, Guti (83' Beckham), Robinho - Ruud van Nistelrooy (78' Reyes)

FC Barcelona: Valdés - Zambrotta, Thuram, Puyol, Sylvinho - Xavi, Deco (56' Giuly), Iniesta - Messi, Gudjohnsen (65' Saviola), Ronaldinho
Szkoda Barcy!!

Niedzielny klasyk był 153. ligowym pojedynkiem obu zespołów. Real zwyciężył po raz 66, Barcelona wygrała 58 spotkań , a 29 razy odnotowano remis.

PostWysłany: Nie 7:11, 26 Lis 2006    Temat postu:

Nadchodzi bitwa o Anglię! "Nie chcemy być obdarowywani rzutami karnymi na początku spotkania, jak United w pierwszej minucie meczu z Portsmouth" - "Chelsea? Wcale nie jest lepsza niż przed rokiem. Nawet z Ballackiem i Szewczenką w składzie". W powietrzu już czuć atmosferę piłkarskiej wojny. W niedzielę o 17.00 na Old Trafford Manchester United zmierzy się z Chelsea Londyn.

Niedzielny mecz nie będzie zwyczajnym pojedynkiem. Skupi on na sobie nie tylko całą Anglię, ale też świat, który przyodzieje się z jednej strony na czerwono, a z drugiej na niebiesko. Na popularnym serwisie Youtube znaleźć można nawet niemal kinowy trailer do niedzielnego meczu.

Rafał

Posty: 585

PostWysłany: Nie 7:15, 26 Lis 2006    Temat postu:

Premier League: Anelka pogrążył Arsenal Czwarty w tabeli Arsenal Londyn przegrał trzeci mecz w tym sezonie Premier League. W 14. kolejce Kanonierzy przegrali na Reebok Stadium z Boltonem 1:3. Znakomitą partię rozegrał Senegalczyk Elhadji Diouf.

Charlton zremisował z Evertonem 1:1. Gospodarze nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli. W niedzielę mecz na szczycie i absolutny hit - starcie Manchesteru united z Chelsea.

Trzecie zwycięstwo w sezonie udało się odnieść ekipie West Ham United. "Młoty" pokonały na własnym boisku Sheffield United 1:0. jedyną bramkę zdobył Mullins.

Po 1:0 wygrywały też drużyny Liverpoolu i Reading. "The Reds" pokonali po bramce Gerrarda Manchester City, a "The Royals" okazali się lepsi od Fulham.

PostWysłany: Nie 19:44, 26 Lis 2006    Temat postu:

Premier League: bitwa o Anglię nierozstrzygnięta Manchester United zremisował na Old Trafford 1:1 z Chelsea Londyn w niedzielnym meczu na szczycie ligi angielskiej.

Pierwsza połowa meczu ułożyła się po myśli gospodarzy. W 29. minucie po składnej akcji zespołu Louis Saha oddał mocny strzał z odległości kilkunastu metrów, posyłając piłkę tuż obok rozpaczliwie interweniującego Carlo Cudiciniego.

Jose Mourinho, dla którego był to 90. mecz w Premier League, jako trenera, więcej powodów do zadowolenia miał po przerwie. W 69. minucie Gabriel Heinze nie upilnował Ricardo Carvalho, który strzałem głową pokonał Van der Sara.

Arsenal Londyn przegrał trzeci mecz w tym sezonie. "Kanonierzy" przegrali na Reebok Stadium z Boltonem 1:3. Znakomitą partię rozegrał Senegalczyk Elhadji Diouf.

Dwie bramki dla Kłusaków zdobył były zawodnik Arsenalu Nicolas Anelka. Dzięki temu zwycięstwu Bolton wyprzedził w tabeli Kanonierów, którzy spadli na szóste miejsce.

L. Saha 29' - R. Carvalho 69'

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Swędrnia Koźminek Strona Główna -> Liga Mistrzów Puchar UEFA i ligi zagraniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)