Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 585

Skąd: Koźminek

PostWysłany: Nie 19:58, 26 Lis 2006    Temat postu:

Niedzielan pogrążył Feyenoord Andrzej Niedzielan walnie przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny NEC Nijmegen w spotkaniu 14. kolejki holenderskiej ekstraklasy z Feyenoordem Rotterdam. Zespół Polaka wygrał 4:1, a nasz napastnik zdobył gola i asystował przy kolejnym.

Były piłkarz Groclinu rozegrał całe spotkanie. W 80. minucie strzał Polaka dobił Eagels, a sześć minut później nasz snajper sam już wymierzył sprawiedliwość rywalowi Wisły Kraków w Pucharze UEFA.

Bramka z Feyenoordem to pierwsze trafienie Niedzielana w tym sezonie. W tabeli Eredivisie NEC Nijmegen zajmuje jak narazie 11. miejsce. Feyenoord jest piąty.

Zrodło wp.pl

Rafał

Posty: 585

PostWysłany: Nie 20:20, 26 Lis 2006    Temat postu:

Matusiak zagra w lidze angielskiej? Czołowy klub angielskiej Premiership Newcastle United zainteresowany jest pozyskaniem 24-letniego napastnika GKS Bełchatów Radosława Matusiaka - pisze lokalna gazeta "The Journal".

Matusiak zwrócił na siebie uwagę również innych europejskich klubów m.in. AS Roma. W czterech międzynarodowych meczach reprezentacji, w których dotąd uczestniczył, Matusiak strzelił dwie bramki, ostatnią w meczu eliminacyjnym z Belgią (1:0) w grupie A

Nieoficjalne doniesienia z Polski, na które powołuje się "The Journal" sugerują, iż Matusiak wyjedzie na kontrakt do któregoś z czołowych europejskich klubów wkrótce po Nowym Roku. Jego grze w rozgrywkach ligowych w Polsce przyglądał się "łowca talentów" współpracujący z Newcastle.

Klub, w którym długie lata grał m. in. Alan Shearer, pilnie zabiega o nowych napastników w związku z tym, iż Michael Owen powróci do gry najwcześniej w kwietniu, zaś drugi atakujący klubu - Shola Ameobi w następstwie zabiegu chirurgicznego nie będzie mógł grać do końca obecnego sezonu.

Sam Matusiak zapewniał przed ostatnim meczem jesiennej rundy ekstraklasy, że zamierza bronić barw BOT GKS Bełchatów do końca sezonu i walczyć z kolegami o tytuł mistrza Polski.

Rafał

Posty: 585

PostWysłany: Nie 20:26, 26 Lis 2006    Temat postu:

Serie A: Roma nie zwalnia tempa Od zwycięstwa do zwycięstwa we włoskiej Serie A kroczą piłkarze AS Roma. Podopieczni Luciano Spalettiego odnieśli dziś piątą z rzędu wygraną, tym razem nad Sampdorią Genua 4:2.

Kolejny świetny mecz rozegrał symbol rzymskiego klubu - Francesco Totti, który strzelił dwie bramki. Do siatki przeciwnika trafiali również Perrotta i Panucci.

W sobotę w końcu poczuł smak zwycięstwa AC Milan. Po czterech ostatnich meczach, w których podopieczni Carlo Ancelottiego wywalczyli tylko 1 punkt, tym razem Rossoneri pokonali na San Siro Messinę 1:0.

Złotą bramkę dla gospodarzy zdobył w 13. minucie spotkania weteran Paolo Maldini.

Wyniki 13. kolejki

Chievo Verona - Udinese 2:0
V.N. Obinna 31',72' k.

AC Milan - FC Messina 1:0
Maldini 13'

SS Lazio Rzym - Ascoli 3:1
Belleri 9', Pandev 25', Foggia 84' - Mauri 16 sam.

nie Chelsi tylko Chelsea.

A co do Matusiaka to jeszcze jedno.Odrzucił już oferty FC Kaislelauternoraz ........
.......Celticu Glasgow uzasadnił tak :
''Odrzuciłem oferte Celticu bo jak mam walczyć o miejsce w składzie z Maćkiem Żurawskim''.

reszta koleiek disaj Budez lidze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Swędrnia Koźminek Strona Główna -> Liga Mistrzów Puchar UEFA i ligi zagraniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)